Bebeğiniz için en iyi besin anne sütüdür
bg

10 Adımda Anne Sütü Araştırma Merkezi

10 Adımda Anne Sütü Araştırma Merkezi

1. Anne Sütü Araştırma Merkezi nedir?

Anne Sütü Araştırma Merkezi, hamilelikten bebeğin iki yaşına kadar olan yaşamın ilk dönemindeki beslenme alışkanlıklarını desteklemek amacıyla çalışır.

‘Bebeğinizin hayatının ilk 2 yılında yaptıklarınızın ve yediklerinizin yaşamın geri kalanında fark yarattığına gerçekten inanan Anne Sütü Araştırma Merkezi, sağlıklı nesillerin yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla annelerin yanındadır.

2. Ne zamandır çalışıyor?

100 yılın üzerinde bilgi birikimine sahip olan Anne Sütü Araştırma Merkezi, kurulduğu 1896 yılından bu yana bebek beslenmesi alanında kaliteli ürünler geliştirir.

3. Taahhüdü

Anne Sütü Araştırma Merkezi; yaşam boyu sürecek sağlığın temellerini atmak için yaşamın ilk yıllarının her bir aşamasına uygun, güvenli, yüksek kaliteli ve bilimsel temelli ürünler sunar.

4. İnovasyon

İnovasyon çalışmalarında başlıca ilham kaynağı anne sütü mucizesidir. Anne Sütü Araştırma Merkezi, bilimsel ve besinsel bilgilere dayanarak bebeğinizin ilk 2 yaşında ve daha sonrasındaki her bir gelişim aşamasına özel ihtiyaçları karşılamak için gereken besin içeriğini sunar.

5. Kimler için çalışır ?

Hamileler ve emziren anneler, bebekler, küçük çocuklar ve özel besine ihtiyaç duyan hassas bebekler için çalışır.

6. Nerede faaliyet gösterir?

Anne Sütü araştırmalarının bilim ve teknoloji alanında yetkinliğini global olarak ispat etmiş küresel merkezi, Hollanda’da bulunur. 150’den fazla ülkede anne ve bebeklerin kullanımına sunulur.

7. Kaç bilim insanı ile çalışır?

Anne Sütü Araştırma Merkezi’nde, bilim adamlarından teknoloji uzmanlarına çeşitli mesleki tecrübe ve geçmişe sahip 500’ün üzerinde bilim insanı çalışır.

8. Uzmanlığı nedir?

9. Ortaklıklar

Yeniliklerin kalitesi ve sürekliliğini garanti etmek için; dünya çapında 50 üniversite ve enstitü ile işbirliğinde olan Anne Sütü Araştırma Merkezi’nin 80’in üzerinde klinik çalışması vardır.

10. Yayınları

Anne Sütü Araştırma Merkezi’nin çalışmaları dünya çapındaki bilim dergilerinde düzenli olarak yayınlanır ve uluslararası konferanslarda sunulur.