Bebeğiniz için en iyi besin anne sütüdür
bg

Kurumsal

İletişim

İlkadımlarım; hamilelik ve ebeveynlik serüveninizin her aşamasında uzman desteği ile yanınızda. Beslenme ve diyet uzmanları ile gıda mühendisleri sizlere yardımcı olmak için bekliyor. Üstelik “İlkadımlarım Akademi” ile canlı yayınlarımıza ve canlı eğitimlerimize katılıp uzman ve doktorlardan bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimize hem web sitemizden hem de İlkadımlarım Uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Nasıl Danışırım?

İlkadımlarım uzmanlarına ulaşmak için birçok alternatifiniz bulunuyor. Size en uygun iletişim tercihini seçebilir, uzmanların bilgilerinden yararlanarak tüm sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

E-mail

Bize ulaşmak için [email protected] e-mail adresimizi kullanabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizin bulunduğu e-mail, kısa zamanda uzmanlarımız tarafından yanıtlanacaktır.
Mail göndermek için tıklayın

İlkadımlarım Uygulaması

Size uygun seçeneğe tıklayarak İlkadımlarım mobil uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz:
Android
IOS

Canlı Beslenme Desteği

İlkadimlarim uygulamasında Asistan bölümüne girdiğinizde Canlı Beslenme Desteği’nden, sizi karşılayacak olan uzmanımız ile iletişime geçebilir, hafta içi her gün 08:30-17:00 saatleri arasında uzmanlardan bebeğinizin beslenmesi ile ilgili bilgileri anında alabilirsiniz.

Canlı Uzman Desteği

İlkadimlarim uygulamasında Asistan bölümüne girdiğinizde Canlı Uzman Desteği’nden, sizi karşılayacak olan uzmanımız ile iletişime geçebilir, hafta içi her gün 08:30-17:00 saatleri arasında uzmanlardan bebeğinizin beslenmesi ile ilgili bilgileri anında alabilirsiniz.

Uzman Beslenme Danışmanları

Beslenme ve diyet uzmanı ve gıda mühendislerinden oluşan İlkadımlarım Uzman Beslenme Danışmanlarına hafta içi her gün 08:30-17:00 saatleri arasında 0850 202 51 51 nolu hattımızdan ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da sisteme mesaj bırakabilirsiniz. Sistem açıldığında uzmanlarımız ilk fırsatta size dönüş yapacaktır.
Aramak için tıklayın

Kişiye Özel SMS ve E-mail

Bebeğinizi birlikte büyütüyoruz. ilkadimlarim.com’a üyeyseniz, her hafta bebeğinize özel kişiselleştirilmiş, anne sütü, beslenme ve gelişim ile ilgili ücretsiz bilgilendirme SMS ve maillerini düzenli olarak sizlere ulaştırıyoruz. Bilgilendirmelerimizle ebeveynlik serüveninizin her aşamasını birlikte yaşıyoruz.
Hemen üye olmak için tıklayın

İlkadımlarım Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya hesaplarımızdan da bizi takip edebilir; düzenli olarak paylaştığımız bilgi, öneri, video ve diğer içeriklerden yararlanabilirsiniz. Sorularınızı bize sosyal medya hesaplarımızdan da iletebilirsiniz.

/ ilkadımlarım / ilkadımlarım / ilkadımlarım / ilkadımlarım