Bebeğiniz için en iyi besin anne sütüdür
bg

Kurumsal

İletişim

İlkadımlarım; hamilelik ve ebeveynlik serüveninizin her aşamasında yanınızda. Hamilelik döneminde yaşanan değişimler, bebek beslenmesi, emzirme, anne-baba ve bebek psikolojisi ile ilgili konularda uzmanlarımız sizlere yardımcı olmak için bekliyor.

Nasıl Danışırım?

İlkadımlarım uzmanlarına ulaşmak için birçok alternatifiniz bulunuyor. Size en uygun iletişim tercihini seçebilir, uzmanların bilgilerinden yararlanarak tüm sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

E-mail

Bize ulaşmak için [email protected] e-mail adresimizi kullanabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizin bulunduğu e-mail, kısa zamanda uzmanlarımız tarafından yanıtlanacaktır.
Mail göndermek için tıklayın

Uzman Beslenme Danışmanları

Beslenme ve diyet uzmanı, bebek hemşiresi, uzman psikolog ve gıda mühendislerinden oluşan İlkadımlarım Uzman Beslenme Danışmanları hafta içi her gün 08:30-17:00 saatleri arasında 0850 202 51 51 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da sisteme mesaj bırakabilirsiniz. Sistem açıldığında uzmanlarımız ilk fırsatta size dönüş yapacaktır.
Aramak için tıklayın

Uzmana Sor

İşi uzmanından öğrenmeniz için oluşturulmuş ve İlkadımlarım üyelerine özel bu platform ile anne sütü, emzirme, anne beslenmesi, bebek beslenmesi, ebeveyn ve bebek psikolojisi hakkında sorular sorabilirsiniz. Ayrıca daha önce diğer annelerin sormuş olduğu soruların cevaplarını da buradan okuyabilir, sayfada bulunan uzman videolarını izleyebilirsiniz.
Ulaşmak için tıklayın

Kişiye Özel SMS ve E-mail

Bebeğinizi birlikte büyütüyoruz. ilkadimlarim.com’a üyeyseniz, her hafta bebeğinize özel kişiselleştirilmiş, anne sütü, beslenme ve gelişim ile ilgili ücretsiz bilgilendirme SMS ve maillerini düzenli olarak sizlere ulaştırıyoruz. Bilgilendirmelerimizle ebeveynlik serüveninizin her aşamasını birlikte yaşıyoruz.
Hemen üye olmak için tıklayın

Canlı Destek Hattı

ilkadimlarim.com’a girdiğinizde, sağ alt köşede sizi karşılayacak olan uzmanımız ile iletişime geçebilir, hafta içi her gün uzmanlardan bebeğinizin beslenmesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

İlkadımlarım Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal medya hesaplarımızdan da bizi takip edebilir; düzenli olarak paylaştığımız bilgi, öneri, video ve diğer içeriklerden yararlanabilirsiniz.

/ ilkadımlarım / ilkadımlarım / ilkadımlarım / ilkadımlarım