ilkadimlarim

daha iyi deneyimlemek için
mobil uygulamamızı hemen indirin!

1 Yaşından sonra devam sütüne neden devam etmelisiniz. 1 Yaşından sonra devam sütüne neden devam etmelisiniz.

1 Yaşından sonra devam sütüne neden devam etmelisiniz.

baloncuk
baloncuk
baloncuk

1 YAŞINDAN SONRA DA BAĞIŞIKLIĞINI DESTEKLEMEYE DEVAM! Bebeğiniz 1 yaşına geldi. Yaşamının ilk dönüm noktasında. 1 yaşına kadar onu özenle beslediniz; fiziksel, zihinsel ve bağışıklık gelişimine çok dikkat ettiniz. 1 yaşına gelse de unutmayın ki gelişim ihtiyaçları devam ediyor.

Kahvaltıda 1 bardak Aptamil Kahvaltıda 1 bardak Aptamil

Bebeğiniz artık daha fazla hareketlenecek. Yürüyecek, koşacak, düşecek kalkacak, etrafını keşfedecek ve yaşıtlarıyla daha fazla bir arada olacak. Dış dünyaya daha açık olacak. Bebeğinizin mikroplarla mücadele etmesini sağlayan bağışıklık sisteminin de gelişme ihtiyacı devam edecek.

2 yaşına kadar bebeğinizin fiziksel gelişimi ve bağışıklık sistemi hızla gelişmeye devam edecek. Bu gelişim için prebiyotik, A, C, D vitaminleri, kalsiyum ve demir gibi birçok farklı besine ihtiyaç duyacak. Bebeğinizin süt ihtiyacı 1 yaşından 2 yaşına kadar devam edecek.

Bağışıklık Sistemi

Günde 2 bardak Aptamil içeriğindeki prebiyotik liflerle bebeğinizin bağışıklık sistemini desteklerken; bol A, C, D, kalsiyum ve demir içeriği ile bebeğinizin günlük besin ihtiyacının en az %40’ını tek başına karşılar.

Aptamil Çocuk Devam Sütü’nü bebeğinize kahvaltıda, uykudan önce verebilir veya öğünlerinin içine karıştırabilirsiniz.

1 YAŞINDAN SONRA DA BAĞIŞIKLIĞINI DESTEKLEMEYE DEVAM!

Bağışıklık Sistemi

Aklınıza Gelecek Diğer Tüm Sorular İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

İlk Adımlarım’da her biri alanında uzman isimler ile istediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız, aklınıza gelebilecek soruları cevaplamak üzere sizi bekliyor olacak.

İlk Adımlarım'ın geniş iletişim ağıyla ilgili detaylı bilgi almak için lütfen ilk adımlarım iletişim bilgilerine göz atın.
bebek bebek

İLK ADIMLARIM’A ÜYE OLDUNUZ MU?

X
  • Adım adım yaşam kolaylaştırıcı ipuçları
  • Uzman görüşleri
  • İndirim fırsatları
  • Birbirinden lezzetli tarifler

İlkAdımlarım’a üye olun, bebeğinize özel içeriklerden ve ayrıcalıklardan faydalanın!