bg
Akademi
Bebeğiniz için en iyi besin anne sütüdür

Bebeklerde Ağlama Nedenleri ve Çözümleri

Uzm. Dr. Ümit Arman Eşref

Bu oturum sona erdi
Bitiş Tarihi : 2022-08-24 17:00:00
"
2 Yorum

Eğitim İçin Faydalı Bilgiler

Uzmana sorularınızı sormak için, ekranın alt kısmında bulunan “more” yazısının üzerinde yer alan 3 nokta işaretine tıklayıp, chat (sohbet) alanını açabilirsiniz. Dilerseniz kamera ve mikrofonunuzu açarak da sorularınızı sorabilirsiniz. Eğitime giriş yaparken eğitime bağlanmak ya da sesle ilgili sorun yaşıyorsanız ekrandaki "Sorun yaşıyorsanız buraya tıklayınız" alanına tıklayıp eğitime direkt giriş yapabilirsiniz. Direk giriş için telefonunuza önceden Zoom uygulaması indirmeniz gerekmektedir.

Eğitimciyi Tanıyın
Uzm. Dr. Ümit Arman Eşref
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunuyum. Çocuk sağlığı ve hastalıkları ihtisasımı Dr. Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladım. Yurt içi ve yurt dışında farklı şehir ve hastanelerde uzman çocuk doktoru olarak çalıştım. Şu anda Medicana International Ankara Hastanesi’nde görevimi sürdürüyorum. İlkadımlarım Instagram hesabındaki canlı yayınlarımla bebeğiyle ilgili sorusu olan anne babalara destek oluyorum. Bebeğinizin sağlığı, beslenmesi ve gelişimiyle ilgili tüm konularda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
"
66 Geçmiş Yayın | 0 Gelecek Yayın
Uzm. Dr. Ümit Arman Eşref Profili Gör
66 Geçmiş Yayın | 0 Gelecek Yayın
2.0
( 2 yorum )
Yorum Yap

Yorumlar

24 Ağustos 2022
Özlem A.
Diğer yayinlara göre kısaydı
19 Ağustos 2022
Kübra Y.
Benim kızım 1 ay 14 günlük çok agliyo karnı tok olsada agliyo masaj yapıyorum yine agliyo uyuması gerekirken uyku yok sadece duş aldirdigim günler 1 saat uyur gece de güzel uyuması gerekirken gecede ağlar neden acaba beni aydınlatır mısınız