bg
Akademi
Bebeğiniz için en iyi besin anne sütüdür

Emzirme Rutini ve Doğru Emzirme Pozisyonları

Uzman Anne Bebek Koçu Sevim Kuruçay Çam

Bu oturum sona erdi
Bitiş Tarihi : 2022-10-20 13:30:00
Emzirme Rutini Canlı Eğitim
"
3 Yorum

Eğitim İçin Faydalı Bilgiler

Uzmana sorularınızı sormak için, ekranın alt kısmında bulunan “more” yazısının üzerinde yer alan 3 nokta işaretine tıklayıp, chat (sohbet) alanını açabilirsiniz. Dilerseniz kamera ve mikrofonunuzu açarak da sorularınızı sorabilirsiniz. Eğitime giriş yaparken eğitime bağlanmak ya da sesle ilgili sorun yaşıyorsanız ekrandaki "Sorun yaşıyorsanız buraya tıklayınız" alanına tıklayıp eğitime direkt giriş yapabilirsiniz. Direkt giriş için telefonunuza önceden Zoom uygulaması indirmeniz gerekmektedir.

Eğitimciyi Tanıyın
Uzman Anne Bebek Koçu Sevim Kuruçay Çam
Lise eğitimimi “ebe-hemşire”, ön lisans eğitimimi “hemşire” olarak tamamladım. Meslek hayatımın 20 yılında aktif olarak hastanelerde özellikle yenidoğan ve yenidoğan yoğun bakım ünitelerinde çalıştım. Anne Bebek Yogası, IAIM Uluslararası Bebek Masaji Eğitmenliği, Emzirme Danışmanlığı, Gebelik ve Doğum Sonrası Eğitim Koçluğu ,Sağlık Bakanlığı İlk Yardim Eğitici Eğitmenliği, Bebek Gelişimi ve Bakımları, Uyku Düzeni Sağlama gibi konularda eğitimler aldım. Yaklaşık 12 yıldır annelere; gebelik, doğum, doğum sonrası, bebek bakımı, emzirme, bebeklerde ek gıda ve ilk yardım konularında eğitim ve destek veriyorum. Doğuma hazırlık, emzirme, bebeğinizin sağlığı, beslenmesi, bakımı ve gelişimiyle ilgili tüm konularda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
"
221 Geçmiş Yayın | 2 Gelecek Yayın
Herhangi bir içeriğe ulaşılamıyor
Emzirme Rutini ve Doğru Emzirme Pozisyonları
20 Ekim Perşembe 12:00
Katılımcılar 762 kişi katıldı
Uzman Anne Bebek Koçu Sevim Kuruçay Çam Profili Gör
221 Geçmiş Yayın | 2 Gelecek Yayın
3.7
( 3 yorum )
Yorum Yap

Yorumlar

19 Ekim 2022
Emine D.
Merhabalar benim bebeğim 2 aylık bebeğime öğle uykusuna alıştırmaya çalışıyorum ama bir türlü alıştıramadım
19 Ekim 2022
Didem K.
3 aylık oğlum var emzirmeyi bilmediğim için emziremedim şimdi mama içiriyorum mecburen ama çok emzirmek istiyorum memeye gelmiyor napabilirim
17 Ekim 2022
Pınar T.
Merhaba hocam 18aylik oglunm var emziriyorum.gögüs uçlarım kaşıntı yapıyor bu neden oluyor acaba bilgi ala bilirmiyim