bg
Akademi
Bebeğiniz için en iyi besin anne sütüdür

Farkındalıkla Emzirme

Uzm Bebek Hemşiresi Sevda Topal

Bu oturum sona erdi
Bitiş Tarihi : 2022-09-04 21:00:00
Emzirme Rutini Canlı Eğitim
"
2 Yorum

Eğitim İçin Faydalı Bilgiler

Uzmana sorularınızı sormak için, ekranın alt kısmında bulunan “more” yazısının üzerinde yer alan 3 nokta işaretine tıklayıp, chat (sohbet) alanını açabilirsiniz. Dilerseniz kamera ve mikrofonunuzu açarak da sorularınızı sorabilirsiniz. Eğitime giriş yaparken eğitime bağlanmak ya da sesle ilgili sorun yaşıyorsanız ekrandaki "Sorun yaşıyorsanız buraya tıklayınız" alanına tıklayıp eğitime direkt giriş yapabilirsiniz. Direk giriş için telefonunuza önceden Zoom uygulaması indirmeniz gerekmektedir.

Eğitimciyi Tanıyın
Uzm Bebek Hemşiresi Sevda Topal
Süleyman Demirel Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu’nda lisansımı, Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde ise sağlık yönetimi alanında yüksek lisansımı tamamladım. 2008 yılında Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’nde çalışmaya başladım. 2012 yılından beri Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi’nde sorumlu hemşirelik yapmaktayım. Aynı zamanda polikliniğimde “Emzirme Danışmanlığı” ve “Eğitim Danışmanlığı” yapıyorum. Doğuma hazırlık, emzirme danışmanlığı, aromaterapi gibi pek çok konuda aldım. Doğuma hazırlık, emzirme, bebeğinizin sağlığı, beslenmesi ve gelişimiyle ilgili tüm konularda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
"
111 Geçmiş Yayın | 1 Gelecek Yayın
Herhangi bir içeriğe ulaşılamıyor
Farkındalıkla Emzirme
04 Eylül Pazar 20:00
Katılımcılar 750 kişi katıldı
Uzm Bebek Hemşiresi Sevda Topal Profili Gör
111 Geçmiş Yayın | 1 Gelecek Yayın
5.0
( 2 yorum )
Yorum Yap

Yorumlar

04 Eylül 2022
Gülşah Ç.
bu eğitimi geçmiş eğitimler kısmına kaydedebilir misiniz?
02 Eylül 2022
Sevgi S.
Hocam Mrb oğlum bu ayın 25 5 aylik olucak emziroyorum sütüm yetmiyo doymamaya basladi mama aldım mama yemiyo ama sütümde yetmiyo biberon kullanıyordum biberon kesmeye başladım sütü birakmasin diye acaba biberon kullanmalimiyim ve bebege mamyi yemesi için ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz kilosu 6 400 boyu 65 cm hocam