bg
Akademi
Bebeğiniz için en iyi besin anne sütüdür

Uzmanlarla A'dan Z'ye Bebek Beslenmesi

Uzm. Dr. Dicle Çelik & Pınar Karadeniz

Bu oturum sona erdi
Bitiş Tarihi : 2022-05-12 21:00:00

Eğitim İçin Faydalı Bilgiler

Uzmana sorularınızı sormak için, ekranın alt kısmında bulunan “more” yazısının üzerinde yer alan 3 nokta işaretine tıklayıp, chat (sohbet) alanını açabilirsiniz. Dilerseniz kamera ve mikrofonunuzu açarak da sorularınızı sorabilirsiniz. Eğitime giriş yaparken eğitime bağlanmak ya da sesle ilgili sorun yaşıyorsanız ekrandaki "Sorun yaşıyorsanız buraya tıklayınız" alanına tıklayıp eğitime direkt giriş yapabilirsiniz. Direk giriş için telefonunuza önceden Zoom uygulaması indirmeniz gerekmektedir.

Eğitimciyi Tanıyın
Uzm. Dr. Dicle Çelik & Pınar Karadeniz
Dicle Çelik:
1997 yılında İstanbul Tıp Fakültesi'ni bitirdikten sonra, İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları  AD’da tıpta uzmanlık eğitimine başladım. 2003 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı unvanını aldım. 2003-2009 yılları arasında İstanbul’da Alman Hastanesi’nde, 2009-2021 yılları arasında ise Şişli Memorial Hastanesi’nde çalıştım. Ekim 2021 tarihinden itibaren Liv Hospital Vadİstanbul’da çalışmaktayım. Bebeğinizin sağlığı,  büyümesi ve beslenmesi ile ilgili sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Pınar Karadeniz:
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunuyum. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanlık eğitimimi Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden aldım. Şimdi Vadistanbul Liv Hastanesi'nde görevime devam ediyorum. A’dan Z’ ye Çocuklarda Beslenme kitabında prebiyotik, probiyotik ve postbiyotikler bölümünü yazdım. Çocukluk çağı hastalıklarının dışında çocuk sağlığına bütüncül ve multidisliner yaklaşmak gerektiğine inanmaktayım. Çocuklarımızın sadece bedenen değil ruhen ve sosyo-duygusal yönden de tam iyilik halini sürdürmelerini hedeflemekteyim. Bu hedef doğrultusunda Türkiye'de ilk defa olan çocuk sağlığına bütüncül yaklaşımı projemi şuan çalışmakta olduğum Vadistanbul liv Hastanesinde hayata geçirdim. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunuyum. Çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanlık eğitimimi Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinden aldım. Şimdi Vadistanbul Liv Hastanesinde görevime devam ediyorum. A’dan Z’ ye çocuklarda beslenme kitabında prebiyotik, probiyotik ve postbiyotikler bölümünü yazdım. Çocukluk çağı hastalıklarının dışında çocuk sağlığına bütüncül ve multidisliner yaklaşmak gerektiğine inanmaktayım. Çocuklarımızın sadece bedenen değil ruhen ve sosyo-duygusal yönden de tam iyilik halini sürdürmelerini hedeflemekteyim. Bu hedef doğrultusunda Türkiyede ilk defa olan çocuk sağlığına bütüncül yaklaşımı projemi şuan çalışmakta olduğum Vadistanbul liv Hastanesinde hayata geçirdim. Bebeğinizin sağlığı,  büyümesi ve beslenmesi ile ilgili sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
"
1 Geçmiş Yayın | 0 Gelecek Yayın
Uzm. Dr. Dicle Çelik & Pınar Karadeniz Profili Gör
1 Geçmiş Yayın | 0 Gelecek Yayın
0
( 0 yorum )
Yorum Yap