bg
Akademi
Bebeğiniz için en iyi besin anne sütüdür

Yaşamın İlk 3 Ayında Bebek Bakımı ve Rutinler

Uzm Bebek Hemşiresi Sevda Topal

Bu oturum sona erdi
Bitiş Tarihi : 2022-10-17 21:30:00
Bebek Bakım Rutinleri Canlı Eğitim
"
3 Yorum

Eğitim İçin Faydalı Bilgiler

Uzmana sorularınızı sormak için, ekranın alt kısmında bulunan “more” yazısının üzerinde yer alan 3 nokta işaretine tıklayıp, chat (sohbet) alanını açabilirsiniz. Dilerseniz kamera ve mikrofonunuzu açarak da sorularınızı sorabilirsiniz. Eğitime giriş yaparken eğitime bağlanmak ya da sesle ilgili sorun yaşıyorsanız ekrandaki "Sorun yaşıyorsanız buraya tıklayınız" alanına tıklayıp eğitime direkt giriş yapabilirsiniz. Direk giriş için telefonunuza önceden Zoom uygulaması indirmeniz gerekmektedir.

Eğitimciyi Tanıyın
Uzm Bebek Hemşiresi Sevda Topal
Süleyman Demirel Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu’nda lisansımı, Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde ise sağlık yönetimi alanında yüksek lisansımı tamamladım. 2008 yılında Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’nde çalışmaya başladım. 2012 yılından beri Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi’nde sorumlu hemşirelik yapmaktayım. Aynı zamanda polikliniğimde “Emzirme Danışmanlığı” ve “Eğitim Danışmanlığı” yapıyorum. Doğuma hazırlık, emzirme danışmanlığı, aromaterapi gibi pek çok konuda aldım. Doğuma hazırlık, emzirme, bebeğinizin sağlığı, beslenmesi ve gelişimiyle ilgili tüm konularda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
"
107 Geçmiş Yayın | 2 Gelecek Yayın
Herhangi bir içeriğe ulaşılamıyor
Yaşamın İlk 3 Ayında Bebek Bakımı ve Rutinler
17 Ekim Pazartesi 20:00
Katılımcılar 1152 kişi katıldı
Uzm Bebek Hemşiresi Sevda Topal Profili Gör
107 Geçmiş Yayın | 2 Gelecek Yayın
5.0
( 3 yorum )
Yorum Yap

Yorumlar

19 Ekim 2022
Fatma A.
Merhaba, eğitimi tekrar dinlemek istiyorum ama eğitim kaydedilmedi mi acaba, tekrar izle seçeceğini göremedim, kontrol edebilir misiniz?
17 Ekim 2022
Elif A.
O kadar faydalı bir eğitim ki çok çok teşekkür ediyorum
17 Ekim 2022
Büşra A.
Çok eğiticiydi teşekkürler