bg
Akademi
Bebeğiniz için en iyi besin anne sütüdür

Yeni Doğan Bebeğinizle Evde İlk Günler

Uzman Anne Bebek Koçu Sevim Kuruçay Çam

Bu oturum sona erdi
Bitiş Tarihi : 2022-09-08 13:30:00
Bebek Bakım Rutinleri Canlı Eğitim
"
6 Yorum

Eğitim İçin Faydalı Bilgiler

Uzmana sorularınızı sormak için, ekranın alt kısmında bulunan “more” yazısının üzerinde yer alan 3 nokta işaretine tıklayıp, chat (sohbet) alanını açabilirsiniz. Dilerseniz kamera ve mikrofonunuzu açarak da sorularınızı sorabilirsiniz. Eğitime giriş yaparken eğitime bağlanmak ya da sesle ilgili sorun yaşıyorsanız ekrandaki "Sorun yaşıyorsanız buraya tıklayınız" alanına tıklayıp eğitime direkt giriş yapabilirsiniz. Direk giriş için telefonunuza önceden Zoom uygulaması indirmeniz gerekmektedir.

Eğitimciyi Tanıyın
Uzman Anne Bebek Koçu Sevim Kuruçay Çam
Lise eğitimimi “ebe-hemşire”, ön lisans eğitimimi “hemşire” olarak tamamladım. Meslek hayatımın 20 yılında aktif olarak hastanelerde özellikle yenidoğan ve yenidoğan yoğun bakım ünitelerinde çalıştım. Anne Bebek Yogası, IAIM Uluslararası Bebek Masaji Eğitmenliği, Emzirme Danışmanlığı, Gebelik ve Doğum Sonrası Eğitim Koçluğu ,Sağlık Bakanlığı İlk Yardim Eğitici Eğitmenliği, Bebek Gelişimi ve Bakımları, Uyku Düzeni Sağlama gibi konularda eğitimler aldım. Yaklaşık 12 yıldır annelere; gebelik, doğum, doğum sonrası, bebek bakımı, emzirme, bebeklerde ek gıda ve ilk yardım konularında eğitim ve destek veriyorum. Doğuma hazırlık, emzirme, bebeğinizin sağlığı, beslenmesi, bakımı ve gelişimiyle ilgili tüm konularda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
"
230 Geçmiş Yayın | 1 Gelecek Yayın
Uzman Anne Bebek Koçu Sevim Kuruçay Çam Profili Gör
230 Geçmiş Yayın | 1 Gelecek Yayın
4.7
( 6 yorum )
Yorum Yap

Yorumlar

08 Eylül 2022
Zeynep Tuğçe K.
Sevim Hemşirem sayesinde ilk defa anne olacaklar için bilinmezlikler ve endişeyle dolu bir süreç artık daha güvenli , huzurlu görünüyor .Çok Çok teşekkürler Sizi Seviyoruz
08 Eylül 2022
Didem S.
çok faydalı bir eğitimdi teşekkürler
08 Eylül 2022
Aliye Yeşim C.
Sevim Hanım çok kibar ve işinin ehli bir insan anlatımı açık çok memnun kaldım teşekkür ederim 😊🙏