Bebeğiniz için en iyi besin anne sütüdür
bg

Aptamil in İçeriğini Keşfedin

Aptamil olarak 40 yılı aşkın süredir anne sütünü örnek alarak bilimsel araştırmalar gerçekleştiriyoruz.

400’den fazla bilim insanı ile anne sütüne yakın etkiler gösterebilen çocuk devam sütleri üretebilmek için bilimsel çalışmalar yapıyoruz.

Bilimsel çalışmalarımız sonucunda Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütleri’ni geliştirdik.

Anne sütünün içeriğinde bebeklerin bağışıklık sistemini destekleyen prebiyotikler bulunur. 

Aptamil Çocuk Devam Sütleri kanıtlanmış prebiyotik bileşenler içerir. Avrupa Birliği önerisine uygun miktar ve cinste prebiyotik içeren Türkiye’deki tek çocuk devam sütü Aptamil Çocuk Devam Sütleridir.

Bebeğinizi anne sütü ile beslemenin mümkün olmadığı ya da anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda doktorunuza danışarak Aptamil Çocuk Devam Sütü ile gönül rahatlığıyla besleyebilirsiniz.

Yenilenen Aptamil Çocuk Devam Sütleri ile aklınıza takılan tüm soruların cevabına ulaşmak için İlk Adımlarım Danışma Hattını arayabilir veya canlı destek ile uzmanlarla iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Arayın: 0850 202 5151*

Bize Ulaşın: ilkadimlarim.com

Dünya Sağlık Örgütü (WHO), bebeklere ilk 6 ay sadece anne sütü, 6 aydan 2 yaşa kadar ise ek gıda desteği ile birlikte anne sütü içirilmesini tavsiye etmektedir. Anne sütü yokluğu ya da eksikliğinde ise doktorunuzun tavsiyesi ile bebeğinize devam sütü içirebilirsiniz.

Aptamil Çocuk Devam Sütleri prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.

*Bu numaraya yapacağınız aramalar sabit hat olarak ücretlendirilecektir.