Bebeğiniz için en iyi besin anne sütüdür
bg

Aptamil in İçeriğini Keşfedin

Aptamil' in İçeriğini Keşfedin

Anne sütü bebekler için en iyi besindir. Aptamil Çocuk Devam Sütleri olarak 50 yılı aşkın süredir bebekler için en iyisi olan anne sütünü örnek alarak bilimsel araştırmalar gerçekleştiriyoruz. Bu yazımızda size Aptamil'in içeriğini anlatıyoruz. 

Annelerin 1 Numaralı Tercihi** Aptamil'i yüksek kalite standartlarında üreterek ve her geçen gün en iyi şekilde geliştirmeye çalışarak size ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

500  bilim insanı ile anne sütüne yakın etkiler gösterebilen çocuk devam sütleri üretebilmek için bilimsel çalışmalar yapıyoruz.

Bilimsel çalışmalarımız sonucunda Aptamil Çocuk Devam Sütleri’ni geliştirdik ve çocuk devam sütlerimizi geliştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Aptamil'in İçeriğinde Neler Var?

Anne sütünün içeriğinde prebiyotikler bulunur. 

Aptamil Çocuk Devam Sütleri kanıtlanmış prebiyotik bileşenler içerir. Avrupa Birliği önerisine uygun miktar ve cinste prebiyotik içeren Türkiye’deki tek çocuk devam sütü Aptamil Çocuk Devam Sütleridir.

Bebeğinizi anne sütü ile beslemenin mümkün olmadığı ya da anne sütünün yeterli olmadığı durumlarda doktorunuza danışarak Aptamil Çocuk Devam Sütü ile gönül rahatlığıyla besleyebilirsiniz.

Aptamil Çocuk Devam Sütü Bağışıklık Sisteminin Normal İşlevini Nasıl Destekler?

Kanıtlanmış prebiyotikler içeren Aptamil Çocuk Devam Sütleri'nin içeriğindeki D vitamini Bağışıklık Sisteminin Normal İşlevini Destekler*

Aptamil'in İçeriğinde Hangi Vitamin ve Mineraller Bulunur? 

Aptamil Çocuk Devam Sütü 11 Vitamin-10 Mineral İçerir. 

  • A, D, C, K, E Vitaminleri, Pantetonik Asit, Biotin, Folat ve B vitaminlerinden B1, B2 ve B12 vitaminlerini içerir.
  • Potasyum, klor, kalsiyum, fosfor, magnezyum, demir, çinko, bakır, iyot ve selenyum mineralleri içerir.

Aptamil Çocuk Devam Sütlerinde bulunan Avrupa Patentli Pronutra Advance bebeğinizin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmiştir. 

Yüksek Kalite Standartlarında Üretilen Aptamil Çocuk Devam Sütleri Akıllı Kutusu ile pratik ve hijyenik bir kullanım sağlar. 

Yenilenen Aptamil Çocuk Devam Sütleri ile aklınıza takılan tüm soruların cevabına ulaşmak için İlk Adımlarım Danışma Hattını arayabilir veya canlı destek ile uzmanlarla iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Arayın: 0850 202 5151*

Bize Ulaşın: ilkadimlarim.com

 

 

Dünya Sağlık Örgütü (WHO), bebeklere ilk 6 ay sadece anne sütü, 6 aydan 2 yaşa kadar ise ek gıda desteği ile birlikte anne sütü içirilmesini tavsiye etmektedir. Anne sütü yokluğu ya da eksikliğinde ise doktorunuzun tavsiyesi ile bebeğinize devam sütü içirebilirsiniz.

*Bu numaraya yapacağınız aramalar sabit hat olarak ücretlendirilecektir.