Bebeğiniz için en iyi besin anne sütüdür
bg

Aptamil Pronutra ve Aptamil Prosyneo’nun Farkı Nedir?

120 yıllık bebek beslenmesi uzmanlığımızla 50 yılı aşkın süredir anne sütü mucizesini araştırmaya devam ediyoruz. Nutricia Anne Sütü Araştırma Merkezi’mizde 500 bilim insanı ve uzman ile bebeklerin beslenme ihtiyaçlarına özel ürünler geliştiriyoruz. Bu araştırmalar ile her gün Aptamil Çocuk Devam Sütleri’nin içeriğini en iyi şekilde geliştirmek için çalışıyoruz.

Aptamil Pronutra ve Aptamil Prosyneo Çocuk Devam Sütleri'nin besin değerleri birbirine çok yakındır. Ancak özellikleri farklıdır. Aşağıda her iki ürünümüz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Aptamil Pronutra Çocuk Devam Sütü

Aptamil Pronutra Advance, bebeğinizin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirilmiştir.

Aptamil Çocuk Devam Sütü Kanıtlanmış Prebiyotikler içerir. 

Annelerin 1 Numaralı Tercihi** Aptamil Çocuk Devam Sütleri, içerisindeki D vitamini sayesinde bebeğinizin bağışıklık sistemini destekler***.

Aptamil Prosyneo Çocuk Devam Sütü

Aptamil'in en yeni ve en gelişmişi* Aptamil Prosyneo 3 Çocuk Devam Sütü, bebeğinizin beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya destek olmak amacıyla geliştirilmiştir.

Aptamil Prosyneo Çocuk Devam Sütü'nün bilimsel araştırmalarla geliştirilmiş içeriğinde hem probiyotik hem prebiyotikler bulunur.

Aptamil Prosyneo 3 Çocuk Devam Sütü,anne sütünde doğal olarak bulunan probiyotik* B Breve (Bifidobacterium Breve M16V) ve prebiyotikler FOS&GOS içerir. 

Hem prebiyotik hem probiyotik içeren Aptamil Prosyeno Çocuk Devam Sütü içeriğindeki D vitamini ile bağışıklık sisteminin normal işlevini destekler.***

*Aptamil Çocuk Devam Sütleri’ne göre

**2022 Ocak-Aralık Twentify, 2023 Şubat Nielsen araştırmalarına göre.

Bebeğiniz için en uygun besin anne sütüdür. Anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda doktorunuza danışınız. ***D vitamini çocuklarda bağışıklık sisteminin normal işlevine katkıda bulunur. Sağlıklı yaşam için dengeli, çeşitli beslenilmelidir