Bebeğiniz için en iyi besin anne sütüdür
bg

“Bağışıklığın Ritmi” KAMPANYASI KATILIM ŞARTLARI

Aptamil’den 29 Nisan Bağışıklık Haftasına Özel 10 Kişiye 1 Senelik Aptamil Çocuk Devam Sütü Hediyesi!

Bağışıklığı desteklenen bebeklerin ritmi de devam eder. Siz de bebeğinizin ritmini oluşturan beslenme, oyun, uyku rutinlerinizi "Bağışıklığın Ritmi" filtremiz ile Instagram'da paylaşın; 1 senelik Aptamil Çocuk Devam Sütü kazanan 10 şanslı kişiden biri olun!

İçerisindeki prebiyotik lifler ile bağışıklık sistemini destekleyen* Aptamil Çocuk Devam Sütü kazanmak için;

Katılanlar arasında en yaratıcı paylaşımı yapan 10 kişi; jüri değerlendirmesi sonunda 17 Mayıs’ta açıklanacaktır.

Filtreye ulaşmak için tıklayın

Postların görünür olabilmesi için profillerin açık olması gerekmektedir.

 

 

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARI

1. www.instagram.com/ilkadimlarim üzerinden gerçekleştirilecek olan kampanya, Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

2. Bu kampanya, 26.04.2021 (00:01) tarihinde başlayarak 16.05.2021(23:59) tarihinde sona erecektir.

3. Kampanya tarihleri arasında katılımcılar Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.’ye ait @ilkadimlarim Instagram hesabını takip edip, paylaşılan kampanya postunu beğenip, postun altına 2 arkadaşlarını etiketleyip, bebeklerinin ritmini oluşturan beslenme, oyun, uyku rutinlerini Aptamil filtresi ile (videolar içerisinde insan öğesi bulunmayacaktır) #BağışıklığınRitmi etiketiyle kendi profillerinde paylaşıp yarışmaya katılacaklardır. Kampanyaya katılım bir defa ile sınırlıdır. Kazanan talihliler bilgilerini Direkt Mesaj aracılığı ile göndereceklerdir.

4. 17.05.2021 tarihinde yapılacak jüri değerlendirmesi sonucunda Aptamil 4 Çocuk Devam Sütü ikramiyesi ikramiyesi verilecektir. Ürünlerin tazeliğini koruması amacıyla ikramiye gönderimi 2 seferde gerçekleştirilecektir. Kazanan talihlilere ilk olarak 16 kutu gönderilecek ve 6 ay sonra kalan 15 kutu gönderilecektir. Sonuçlar 18.05.2021 tarihinde @ilkadimlarim Isntagram hesabında duyurulacaktır.

5. Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promos. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

6. Kampanya kapsamında verilecek tüm ödüllerin satın alınması ve gönderilmesi esnasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme ve/veya sorundan Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Hediyelerin tüketiciye tesliminden sonraki sorumluluk tüketicilerin kendilerine aittir. Teslimden sonra, herhangi bir kayıp, vb. durumlarda Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. sorumluluk kabul etmez.

7. “Bağışıklığın Ritmi” kampanyası, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.

8. “Bağışıklığın Ritmi” kampanyası kullanıcıları, proje sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, yarışmaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını ve bu hususlara ilişkin tüm sorumluluğun kendilerinde olduğunu kabul ederler. Aksi takdirde; Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.’nin bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu edilir.

9. Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş., bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

10. Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş., kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.’nin sorumluluğunda değildir.

11. Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş., yarışma sırasında öngörülmemiş açıklar yoluyla kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı geri çevirme ve haksız rekabete yol açan kullanıcıyı diskalifiye etme yetkisine sahiptir. Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. bu kişi ve/veya kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.

12. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilir, başkası adına katılım yapamaz. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler. Kampanyaya bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Katılımcıya ait bilgiler kontrol edilecek olup, doğrulanmadığı takdirde katılımcının kampanya katılımı Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından iptal edilebilir. Böyle bir durumda katılımcı hediye hakkını kaybedecektir.

13. Kampanyaya katılım ücretsizdir ve herhangi bir satın alma koşulu aranmayacaktır. İstenen koşulları sağlayan herkes kampanyaya katılabilir. Kazanılan ödül nakde çevrilemez, değiştirilemez ve başka bir kişiye devredilemez.

14. Bu kampanya Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 22.04.2021 tarihli ve E.40453693-255.05.02-2684 sayılı izni ile kapsamı dışında düzenlenmiştir.

15. “Bağışıklığın Ritmi” kampanyasına katılanlar yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Çağlayan Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

16. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılsa dahi, hediye kazanamazlar. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediyeler kendilerine ve/veya yasal temsilcilerine verilmez.

17. Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. kampanyanın güvenliği için katılımcılardan gerekli gördüğü tüm bilgi ve belgeleri isteme hakkına sahiptir. Katılımcının Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından istenen bilgi ve belgeleri zamanında sunamaması halinde Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.’nin katılımcıyı kampanyadan çıkarma hakkı vardır.

18. “Bağışıklığın Ritmi” isimli kampanyaya, katılırken temin etmiş olduğunuz kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. veya bu kampanya ile ilgili olarak tayin ettiği üçüncü kişiler tarafından kullanılmasına, işlenmesine ve aktarılmasına onay verdiğinizi peşinen kabul ve beyan etmektesiniz. Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, kişisel bilgilerin yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. kampanyaya katılan katılımcılardan hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir ve şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun uyarınca, sizinle ilgili olan bilgilere erişme, itiraz etme, bu bilgileri düzeltme, değiştirme ve/veya silme hakkına sahipsiniz. Bu hakların birini veya birkaçını kullanmak isterseniz, sizinle ilgili bilgilerin size gönderilmesini isterseniz ya da bu bilgilerin işlenmesine itiraz etmek isterseniz, aşağıdaki adresten bize ulaşmanız yeterlidir.

19. Yukarıda yazılı bulunan koşullara aykırı davranışlar kötü niyetli ve kural dışı davranış olarak kabul edilecektir. Söz konusu kötü niyetli ve kural dışı davranış nedeniyle Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. yönünden maddi veya manevi bir zararın oluşması durumunda Numil Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. tazminat talebi de dahil olmak üzere her türlü yargı yoluna başvurmak hakkına sahiptir.

 

*Bebeğinize en iyisi anne sütüdür, eksikliğinde doktora danışınız. Bu gıda prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. Sağlıklı yaşam için dengeli ve çeşitli beslenme önemlidir.