Bebeğiniz için en iyi besin anne sütüdür
bg

İlkadımlarım Çekiliş Kampanyası Detay ve Koşulları

İlkadımlarım Çekiliş Kampanyası Detay ve Koşulları

Başlama Tarihi:  01.07.2024 SAAT 00.01

Bitiş Tarihi:  31.07.2024 SAAT 23.59

Kapsadığı Yerler: Türkiye geneli

Çekilişe Katılma Şekil ve Şartları;

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde NUMIL GIDA URUNLERI SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI’ne ait Aptamil’in ‘’İlk Adımlarım” mobil uygulamasını akıllı telefonlarına App Store veya Playstore’dan (ücretsiz) üye olduktan sonra çıkan pop up ekranına ad-soyad, gsm no, adres ve il bilgilerini dolduran bireysel katılımcılara 1 çekiliş hakkı verilecektir. (Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.)

Katılım listesi NUMIL GIDA URUNLERI SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI tarafından çekiliş sıra no, ad-soyad, GSM numarası, adres ve il ( ad-soyad ve gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcıların çekilişe dahil edilmeleri gerekmektedir.) bilgileri detayında hazırlanarak önce şirketimize, çekilişten en az 2 iş günü önce de notere ve idareniz şube müdürlüğüne teslim edilecektir.

Çekilişin Tarih/saati:  06.08.2024 SAAT 11:00

Açık Adresi: Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. 16/1  İç Kapı No:59  Şişli/ İSTANBUL                             

Ne Şekilde Yapılacağı: Toplam katılım sayısının rakam hanelerini oluşturabilecek kadar numaralı toplarla noter huzurunda halka açık olarak çekiliş gerçekleşecektir.

 

Çekiliş sonuçlarının ilan edileceği gazetenin;

Adı: Posta Gazetesi

Tarihi: 09.08.2024

Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.

Asil Son Başvuru Tarihi: 24.08.2024

Yedek Son Başvuru Tarihi: 08.09.2024

İkramiye Son Teslim Edilme Tarihi: 08.10.2024

Diğer Hususlar

  • Kampanya bireysel katılımcılara yöneliktir.
  • Ad-soyad ve telefon bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcıların çekilişe dahil edilecektir.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
  • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
  • NUMIL GIDA URUNLERI SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI  ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. 
  • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

 

Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Bu kampanya için diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınmasına gerek bulunmamaktadır.

 

Piyangoya Konu İkramiyeler

     

NO

Cins,Marka,Model

Asıl Talihli Adedi

Yedek Talihli Adedi

1

Cybex Beezy  Kabin Boy Bebek Arabası

1

1

2

Philips Avent Göğüs Pompası

5

5

3

Bioderma Ürün Seti

10

10

4

Chakra Yeni Doğan Seti

10

10

 

YASAL METİN

Bu kampanya NUMIL GIDA URUNLERI SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI adına MPİ’nin 07.06.2024 tarih ve E-40453693-255.01.02-57446 sayılı izni ile  Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 01.07.2024 SAAT:00:01 - 31 temmuz 2024 saat: 23: 59 tarihleri arasında Türkiye genelinde NUMIL GIDA URUNLERI SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI’ne ait Aptamil’in ‘’İlk Adımlarım” mobil uygulamasını akıllı telefonlarına App Store veya Playstore’dan (ücretsiz) üye olduktan sonra çıkan pop up ekranına ad-soyad, gsm no, adres ve il bilgilerini dolduran bireysel katılımcılara 1 çekiliş hakkı verilecektir. (Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.) Talihliler, 06.08.2024 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. No: 16/1 İç Kapı No:59 Şişli /İstanbul adresinde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye olarak, 1 kişiye 27.900,00 TL değerinde Cybex Beezy Kabin Boy Bebek Arabası, 5 kişiye 6.300,00 TL değerinde Philips Avent Göğüs Pompası, 10 kişiye 2.059,00 TL değerinde Bioderma Ürün Seti (Bioderma ABCDerm Bebek Nemlendirici, Bioderma Çatlak Önleyici, Bioderma ABCDerm Tuzsuz Vücut Şampuanı) , 10 kişiye 1.200,00 TL değerinde Chakra Yeni Doğan Seti (Yenidoğan Body, Yenidoğan Eldiven, Yenidoğan Patikli Pantolon, Yenidoğan Şapka) ikramiyesi verilecektir. Kazanan talihliler 09.08.2024 tarihli Posta gazetesinde duyurulacaktır. Kampanya bireysel katılımcılara yöneliktir. Ad-soyad ve gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcıların çekilişe dahil edilecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. NUMIL GIDA URUNLERI SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.