Bebeğiniz için en iyi besin anne sütüdür
bg

İlk Adımlarım Uygulaması Sizinle

 

İlk Adımlarım Mobil Uygulaması Nedir?

Hamilelik döneminden başlayarak bebeğinizin 2 yaşına geldiği zamana dek, size ve bebeğinizin gelişimine destek olmak için adım adım faydalı bilgilerle donatılmış bir mobil uygulamadır.

Ebeveynlere ve bebeklere özel zengin içerikleriyle İlk Adımlarım uygulaması 

  • Uzman Araçlar; Persentil hesaplama, Günlük Beslenme ve Uyku Rutinleri, Bebek Mama Miktarı Hesaplayıcı, Uzmana Sor, Canlı Beslenme Desteği, Kaka Testi, Ninniler, Pratik Listeler, Bebek İsimleri gibi pek çok aracın bulunduğu bir bölümdür.
  • Forum: Bebeğinizle aynı aydaki bebekler neler yaşıyor, anne babalarının deneyimleri nasıl? Hemen katılıp diğer anne babalarla fikir alışverişi yapabilirsiniz. 
  • Akademi: Birbirinden değerli uzman ve doktorların verdiği ücretsiz eğitimlere katılabilir, bebeğinizi büyütürken ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. 
  • Online Alışveriş: Aptamil Çocuk Devam Sütleri ve Ek Gıdalarını Aptamil Güvencesi ile satın alabilirsiniz. Üstelik ücretsiz kargo ve hızlı teslimat ile...
  • Her gün size ve bebeğinizin gelişimine özel yeni bilgileri uygulamanın ana sayfasında görebilirsiniz. 
  • İlkadımlarım Uygulamasında web sitemizde bulunan tüm içeriklere ulaşabilirsiniz.  

İlkadımlarım uygulaması; bu keyifli ebeveynlik yolculuğunuzun her adımında Cebinizdeki Uzman Desteğiniz  olmak için geliştirilmiştir.

Size uygun seçeneğe tıklayarak İlkadımlarım mobil uygulmasını ücretsiz indirebilirsiniz:

Android
IOS