ilkadimlarim

daha iyi deneyimlemek için
mobil uygulamamızı hemen indirin!

baloncuk
baloncuk
baloncuk

Bağışıklığı Desteklensin, Ritminiz Devam Etsin!

Bağışıklığı desteklenen bebeklerin ritmi de devam eder. Gün içinde bebeğinizin ritmini oluşturan önemli rutinlerden biri beslenmedir. Anne sütü içerisindeki prebiyotikler; bebeğinizin bağışıklığını güçlendirir. Bağışıklık hücrelerinin %70’i bağırsaklarda bulunur. Anne sütünden sonra Aptamil Çocuk Devam Sütü; içerisindeki kanıtlanmış prebiyotik lifler sayesinde bağırsaktaki yararlı bakterilerin bağırsakta gelişimi ve yaşamını destekleyerek, bağışıklık sistemini destekler.*

Bağışıklık ile güçlü bir bağı bulunan bebeğinizin günlük rutinlerinden biri de uykudur. Bazı bağışıklık hücreleri, vücudumuzda uyku sırasında aktifleşir. Bebeğinizin zihinsel ve fiziksel gelişimi açısından en önemli rutinlerinden biri ise oyundur. Bebeğinizin ayına uygun oyunlar ile bebeğinizin gün içerisinde keyif alarak gelişmesine destek olabilirsiniz. Bebeğinizin bağışıklığı desteklensin, ritmi devam etsin!

box box
beslenme Dengeli ve Çeşitli Beslenme

Anne sütündeki prebiyotikler bebeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirir. Anne sütünden sonra Aptamil Çocuk Devam Sütü, içerisindeki prebiyotik lifler sayesinde bebeğinizin bağışıklık sistemini destekler.*

box box
oyun Aktif Oyun

Oyun, bebeklerin zihinsel, fiziksel ve duygusal gelişimleri açısından çok değerlidir. Bu dönemde yeterli derecede uyaran ile karşılaşan, oyun oynayan aktif bebeğin gelişimi olumlu yönde etkilenir.

box box
uyku İyi Uyku

Uyku ve bağışıklık arasında da güçlü bir bağ bulunur. Belirli bağışıklık hücreleri uyku sırasında oldukça aktiftir ve uyku sırasında vücudun iyileşmesi hız kazanır.

Bağışıklığı Desteklensin, Ritminiz Devam Etsin!
Aptamil Çocuk Devam Sütleri’nin bağışıklığı nasıl desteklediğini öğrenmek için tıklayın.

Aklınıza Gelecek Diğer Tüm Sorular İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

İlk Adımlarım’da her biri alanında uzman isimler ile istediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız, aklınıza gelebilecek soruları cevaplamak üzere sizi bekliyor olacak.

İlk Adımlarım'ın geniş iletişim ağıyla ilgili detaylı bilgi almak için lütfen ilk adımlarım iletişim bilgilerine göz atın.
bebek bebek

İLK ADIMLARIM’A ÜYE OLDUNUZ MU?

X
  • Adım adım yaşam kolaylaştırıcı ipuçları
  • Uzman görüşleri
  • İndirim fırsatları
  • Birbirinden lezzetli tarifler

İlkAdımlarım’a üye olun, bebeğinize özel içeriklerden ve ayrıcalıklardan faydalanın!