Bebeğiniz için en iyi besin anne sütüdür
bg

Aptamil Prosyneo Çocuk Devam Sütü

EN YENI VE EN GELIŞMIŞ*

Aptamil Prosyneo 3 Çocuk Devam Sütü, hem  probiyotik B. Breve hem prebiyotik içerir.

Aptamil Prosyneo 3 Çocuk Devam Sütü’nün bilimsel araştırmalarla geliştirilmiş içeriği, bebeğinizin beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya destek olmak amacıyla geliştirilmiştir.

Aptamil Prosyneo 3 Çocuk Devam Sütü içeriğindeki D vitamini ile bağışıklık sisteminin normal işlevine katkıda bulunur.

Aptamil Prosyneo 3 Çocuk Devam Sütü'nün bilimsel araştırmalarla geliştirilmiş içeriğinde hem probiyotik B. Breve hem prebiyotikler bulunur. Probiyotik B. breve anne sütünde doğal olarak bulunur. Aptamil Prosyneo Çocuk Devam Sütü anne sütünden sonra probiyotik B breve içeren ilk ve tek çocuk devam sütüdür***

Aptamil Prosyneo 3 Çocuk Devam Sütü, probiyotik B. Breve * (Bifidobacterium breve M-16V) ve prebiyotik bileşen içerir. Zengin D3, B2, B5, B12, C, K, E vitaminleri, selenyum ve iyot içeriğiyle bebeğinizin beslenmesine destek olmak amacıyla geliştirilmiştir.

Nutricia olarak 120 yıllık Bebek beslenmesi uzmanlığımızla 50 yıldır anne sütünü 500 kişilik uzman bilim insanı ile araştırıyoruz ve tüm bebeklerin beslenme ihtiyaçları için ürünler geliştiriyoruz.

Bu araştırmalar ile her gün Aptamil Çocuk Devam Sütleri’nin içeriğini en iyi şekilde geliştirmek için çalışıyoruz.

Aptamil Prosyneo Çocuk Devam Sütü Beslenme Tablosu

Aptamil Prosyneo Çocuk Devam Sütü Nasıl Hazırlanır?

Bebeğiniz için en iyisi anne sütüdür. Eksikliğinde doktorunuza danışınız.

* Aptamil Çocuk Devam Sütleri’ne göre.

**D vitamini çocuklarda bağışıklık sisteminin normal işlevine katkıda bulunur.Sağlıklı yaşam için dengeli ve çeşitli beslenilmelidir.

*** Türkiye'deki çocuk devam sütlerine göre