ilkadimlarim

daha iyi deneyimlemek için
mobil uygulamamızı hemen indirin!

Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütlerini Keşfedin! Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütlerini Keşfedin!

Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütlerini Keşfedin!

baloncuk
baloncuk
baloncuk

Bilim insanları ve uzmanlardan oluşan araştırma ekibimiz, anne sütünden ilham alarak 40 yılı aşkın bir süredir araştırmalar gerçekleştiriyor. Bu araştırmalarda elde edilen bulgular ile Aptamil Çocuk Devam Sütleri'ni bir adım ileriye taşıdık ve patentli prebiyotik gelişmiş içeriğiyle Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütü'nü geliştirdik. Siz bebeğinizi hayata hazırlarken biz de onun sağlıklı bir geleceğe sahip olmasına destek oluyoruz.

Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütleri Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütleri

Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütleri’nin paketleri yenilendi. Bebeğinizin ayına ve yaşına uygun ürünü raflarda rahatlıkla bulabilmeniz için her adımı farklı renklerde olan Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütleri ile tanışın!

Bağışıklık Sistemi

Bağışıklık hücrelerinin %70’i bağırsaklardadır ve bebeği hastalıklara karşı koruyan yararlı bakterilerin çoğu burada bulunur. Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütü içeriğindeki patentli prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler
Aptamil Çocuk Devam Sütleri'ne raf ömrünü uzatmak için koruyucu madde eklenmemiştir.

Bağışıklık Sistemi
Değişim Değişim

Yeni Paketler

Aptamil Çocuk Devam Sütleri’nin paketi yenilendi. Önceki Aptamil Pronutra Çocuk Devam Sütü yerini Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütü, Aptamil Pronutra Advance’e bırakıyor.

baloncuk

Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütü’nü Nasıl Hazırlamalısınız?

Patentli gelişmiş içeriğiyle birlikte devam sütünü hazırlama yönteminde küçük değişiklikler oldu. İşte Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütü’nü hazırlama rehberi:

adım 1

Ellerinizi dikkatlice yıkayın. Biberonu, kapağı ve emziği kullanmadan önce temizleyin ve bir su kabında 10 dakika kaynatın.

adım 2

Çocuk devam sütü için gerekli suyu kaynatın ve ardından 40°C seviyesine gelene kadar soğumasını bekleyin.

adım 3

Kutunun üzerinde belirtilen miktarda kaynatılmış suyu biberona doldurun.

adım 4

Biberonun içine, kutunun üzerindeki beslenme tablosunda belirtilen miktarda Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütü koyun.

adım 5

Biberonun ağzını kapatın ve 10 saniye boyunca yukarı aşağı kuvvetlice çalkalayın.

adım 6

Biberonun ağzını açıp emziğini takın. Çocuk devam sütünü içme sıcaklığına kadar soğutun. (Bileğin iç kısmına damlatıldığında ne sıcak ne soğuk hissedilmelidir.)

Sıkça Sorulan Sorular

>Önceki Pronutra’ya kıyasla YENİ Aptamil Çocuk Devam Sütü'ndeki yenilikler nelerdir?

40 yılı aşkın süredir anne sütü örnek alınarak yapılan araştırmalarımızla, ürün içeriklerimizi de geliştiriyoruz. Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütlerinde Avrupa patentli prebiyotik karışıma ek olarak postbiyotikler de bulunuyor. Anne sütünü örnek alarak araştırmalar yapıyor, anne sütüne yakın etkiler gösterebilen çocuk devam sütleri üretebilmek için bilimsel çalışmalarımızı sürdürüyoruz. En yeni geliştirilmiş içeriğe sahip Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütleri'nde Avrupa Patentli prebiyotik karışıma ek olarak postbiyotikler de bulunuyor. Postbiyotikler; faydalı bakterilerin bağırsakta bulunması sayesinde ortaya çıkan bileşenlerdir.
(Kaynak: Postbiotics and gut health: an emerging field of research to support the immune system)

>Yeni ürün nerelerde mevcut?

Yeni Aptamil Çocuk Devam Sütleri tüm satış kanallarında mevcut: ulusal&lokal marketler, eczaneler, online alışveriş siteleri...

Aklınıza Gelecek Diğer Tüm Sorular İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

İlk Adımlarım’da her biri alanında uzman isimler ile istediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız, aklınıza gelebilecek soruları cevaplamak üzere sizi bekliyor olacak.

İlk Adımlarım'ın geniş iletişim ağıyla ilgili detaylı bilgi almak için lütfen ilk adımlarım iletişim bilgilerine göz atın.
bebek bebek

İLK ADIMLARIM’A ÜYE OLDUNUZ MU?

X
  • Adım adım yaşam kolaylaştırıcı ipuçları
  • Uzman görüşleri
  • İndirim fırsatları
  • Birbirinden lezzetli tarifler

İlkAdımlarım’a üye olun, bebeğinize özel içeriklerden ve ayrıcalıklardan faydalanın!